IV Niedziela Wielkanocna

22.04.2018 r.

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza i w naszej parafii gościmy kleryków Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu, którzy dzielą się z nami świadectwem swojego powołania. W tym tygodniu przeżywamy Kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby w Kościele, pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich powołanych.

2.  Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia a Nieszpory o godz. 18.30.

3. Jutro Uroczystość Św. Wojciecha, głównego Patrona Polski, a w środę Święto Św. Marka Ewangelisty. Zapraszamy do wspólnej modlitwy na Mszach Św. o godz. 6.30,7.00,8.00 i 18.30.

4.  Spotkania dla dzieci komunijnych:

SP nr 2: poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 17.00;

5.Za tydzień w niedzielę 29 kwietnia po Mszy Św. o godz. 10.30 w domu katechetycznym spotkanie Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

6. Po Mszy św. w zakrystii można zamówić intencję mszalną, oraz nabyć najnowszą prasę katolicką.

Poniedziałek, IV Tydzień Wielkanocny
    Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski