12 Niedziela w ciągu roku.

24.06.2018 r.

1.  Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 18.30 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

2. W piątek 29 czerwca Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze Św. o godz. 6.30, 7.00, 8.00 i 18.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. Za tydzień z  racji I niedzieli miesiąca po Mszy Św. o godz. 13.00 zmiana tajemnic różańcowych i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 15.00 zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia. O godz. 17.00 katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych w domu parafialnym.

4. Rozpoczyna się czas wakacji i urlopów. Wykorzystajmy ten okres, by odnowić nie tylko nasze siły fizyczne, ale także duchowe. Nawiedzając kościoły oraz miejsca kultu Bożego zadbajmy o odpowiedni strój. Pamiętajmy, że Chrystus oczekuje od nas modlitwy i udziału we Mszy Św. w każdą niedzielę – także w czasie wakacyjnego odpoczynku.

5. Porządek Mszy Św. w naszym kościele od 1 lipca do 31 sierpnia: W niedzielę godziny Mszy Św. bez zmian. W tygodniu od poniedziałku do soboty Msze Św. o 8.00 i 18.30. Okazja do spowiedzi św. od poniedziałku do soboty od 7.30 do 8.00 i od 18.00 do 18.30. W niedzielę spowiedź podczas Mszy Św.

6.  Po Mszy św. w zakrystii można zamówić intencję mszalną, oraz nabyć najnowszą prasę katolicką.

7.Bożemu Miłosierdziu polecajmy ś.p. + Irenę KRZYŻYCKĄ, + Władysławę SZYMANIK i + Waldemara PABICHA, których z naszej wspólnoty w ostatnim czasie Pan Bóg powołał do Wieczności (a także ś.p. zmarłych polecanych w tej Eucharystii).  Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie...

Informujemy, że od 1 września 2018 roku Katolicka Szkoła Podstawowa, Publiczne Gimnazjum Katolickie i Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. N.M.P. Pośredniczki Łask rozpocznie działalność w nowej siedzibie w budynku Gimnazjum Nr 4 we Wrocławiu przy ulicy Paulińskiej 14 – boczna ul. Pomorskiej na terenie par. p.w. św. Bonifacego.

Ogłaszamy nabór do klas od I do VIII Katolickiej Szkoły Podstawowej, a także do klasy III Gimnazjum i klas od I do III Liceum. Nabór do tych Szkół będzie prowadzony na wszystkich poziomach kształcenia. Opiekę nad szkołami sprawować będzie Archidiecezja Wrocławska.

Zapisy odbywają się w siedzibie Katolickiego Liceum, Gimnazjum i Szkoły Podstawowej we Wrocławiu przy ul. Szkockiej 64 oraz w siedzibie Gimnazjum Nr 4 we Wrocławiu przy ul. Paulińskiej 14.

Informację w sprawie naboru można uzyskać pod nr tel. 605 222 626, 71-354 5929 oraz na stronach internetowych www.klo.wroclaw.pl i www.ksp.wroclaw.pl

Poniedziałek, XII Tydzień zwykły
    Dzień Powszedni