Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Witamy na stronie internetowej

Duszpasterstwa Rzymskokatolickiej Parafii

pod wezwaniem św. Maurycego

we Wrocławiu

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W niedzielę, 17 lipca br., o godz. 19.00 -  Eucharystia połączona z uwielbieniem, prowadzonym przez wspólnotę charyzmatyczną „Zacheusz”.

We wtorek, 19 lipca, wieczorem – Msza św. z udziałem wspólnoty ZACHEUSZ, a po Mszy Adoracja Najświętszego Sakramentu, z możliwością poproszenia o modlitwę wstawienniczą.

Msze Święte u św. Maurycego w niedziele - bez zmian.

Nie ma Mszy św. w Sanktuarium MB Uzdrowienia Chorych - kościół św. Łazarza.

Msze Święte w dni powszednie:

Możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty 30 minut przed Mszą św.

KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA:

poniedziałek po Mszy św. wieczornej do godziny 20.00

środa w godzinach 10.00-11.00

piątek po Mszy św. wieczornej do godziny  20.00

PRZEZ CAŁY CZAS KONAKT Z PARAFIĄ POD NUMEREM TELEFONU:

792 - 405 - 411

PIELGRZYMKOWY  SZLAK  ZE  ŚW. MAURYCYM

MEDJUGORIE

11-17 WRZEŚNIA 2022 r.

Cena: 240EUR + 700PLN             2 nocne przejazdy

RAMOWY PROGRAM PIELGRZYMKI (Kolejność zwiedzania może ulec zmianie).

1. dzień: Około 18:00 wyjazd z parafii. Przejazd przez Czechy, Austrię i Słowenię do Chorwacji.

2. dzień: Przyjazd do Medjugoria, zakwaterowanie w pensjonacie, odpoczynek, obiad, udział w nabożeństwie wieczornym, nocleg.

3. dzień: Wspólne wyjście na Górę Objawień, śniadanie, spotkanie we Wspólnocie Cenacolo, czas wolny, kolacja, udział w nabożeństwie wieczornym, nocleg.

4. dzień: Wspólne wyjście na Górę Križevac (Droga Krzyżowa), śniadanie, wyjazd do Mostaru, zwiedzanie muzułmańskiej części miasta: Meczet, Dom Turecki, Kamienny Most.  Kolacja, udział w nabożeństwie wieczornym, nocleg.

5. dzień: Śniadanie, wyjazd nad wodospady Kravice. Plażowanie i możliwość kąpieli w rzece Trebiżat – należy zabrać strój kąpielowy i krem z filtrem UV. Obiad. Udział w nabożeństwie wieczornym, nocleg.

6. dzień: Śniadanie, czas wolny, obiad, powrót do Polski przez Słowenię, Austrię, Czechy.

7. dzień: Przyjazd przed południem.

INFORMACJE DODATKOWE:

·       Cena pielgrzymki obejmuje:

przejazd klimatyzowanym autokarem,                     4 noclegi w pensjonacie,

wyżywienie: śniadanie (4) i obiad lub kolacja (5),   sok, wino i woda do obiadu lub kolacji,

opieka pilota,                                                           – Ubezpieczenie NNW do kwoty 4.000 EUR,

– tłumaczenie symultaniczne nabożeństw w Medjugoriu,

Ubezpieczenie KLiA, CP do kwoty 20.000 EUR,

- Ubezpieczenie od ryzyka skierowania na kwarantannę do kwoty 1000 EUR.

·       Cena pielgrzymki nie obejmuje:

Dodatkowych napojów do kolacji,

Biletów wstępu, przewodników miejscowych, systemu Audio guide ok. 30 EUR.

·       Należy zabrać radio lub telefon ze słuchawkami – modlitwy wieczorne w Medjugorju są tłumaczone symultanicznie -92,7FM.

·        Adoracja Najświętszego Sakramentu – wtorek, czwartek, sobota

·       Adoracja Krzyża Świętego - piątek

Ważne: Nie obowiązują żadne obostrzenia COVID'owe

Środa, XX Tydzień zwykły
Rok C, II
Wspomnienie św. Jacka, prezb.