18 październik 2020 r. - 29. niedziela zwykła

 

  

7.00 + Jakub + Zofia + Kazimierz

  

9.00 Kościół św. Łazarza: + Włodzimierz DŁAWICHOWSKI (greg. 18)

  

9.00 + Michał KUZDROWSKI (of. szwagier Jan z żoną)

  

10.30 Dziękczynna w intencji ks. Łukasza w dniu imienin z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego w posłudze kapłańskiej i opiekę NMP i św. Patrona (of. PZ Caritas i Przyjaciele z Parafii)

10.30 + Zofia STĘPNIAK 49. miesiący po śmierci

10.30 + Krystyna KMIECIK 5 r. śm. + Edward + Marta + Karol

 

12.00 Dziękczynna w intencji Pana Organisty Łukasza ROMANKA w dniu imienin z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP (of. PZ Caritas i Przyjaciele z Parafii)

 

12.00 Za żywych i zmarłych z I Róży Żywego Różańca

 

13.00 Z racji 8 rocz. zawarcia Sakramentu Małżeństwa Jana i Aleksandry SPUSTEK o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP

13.00 Dziękczynno-błagalna z okazji 1. rocznicy zawarcia Sakramentu Małżeństwa Renaty i Bogusza

13.00 + Danuta POLAŃSKA 16 r. śm.

 

19.00 Dziękczynna z okazji 6 rocz. zawarcia Sakramentu Małżeństwa Rafała i Anny SZUMIELEWICZÓW z prośba o Boże błogosławieństwo i opiekę Niepokalanego Serca NMP dla nich i córki Wiktorii

 

Poniedziałek 19.10.2020, bł. Jerzego Popiełuszki, prezbitera

  6.30 O zdrowie i powrót do pełni sił dla Eucgeniusza (of. zona)

  7.00 + Jadwiga we wspomnienie dnia imienin, + Bolesław

  8.00 + Ewa DOBROWOLSKA – 30 dni po śmierci

18.30 O potrzebne łaski na nowy rok formacyjny dla Oazy Dorosłych

18.30 O Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego i opiekę NMP na czas studiów dla Katarzyny

18.30 + Włodzimierz DŁAWICHOWSKI (greg. 19)

 

Wtorek 20.10.2020, św. Jana Kantego, prezbitera

  6.30 O zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Teresy

  7.00 O Boże błogosławieństwo dla Tomasza z okazji 18. r. urodzin (of. Babcia)

  8.00 + Andrzej + Janina

17.00 Kościół św. Łazarza: + Włodzimierz DŁAWICHOWSKI (greg. 20)

18.30 + Joachim SCHWEDE 3 r. śm. ++ rodzice +Wanda + Tadeusz BRODACCY, + Elżbieta

 

Środa 21.10.2020

  6.30 W intencji ks. Łukasza z okazji Dnia Imienin (of. Oaza Dorosłych)

  7.00 + Ryszard DZIELENDZIAK w miesiąc po śmierci

  8.00 + Urszula PIWNIK z racji imienin (of. Mąż z synami)

18.30 O Boże błogosławieństwo dla Stanisława SPYCHAJ w 86 r. ur. i za + Marię SPYCHAJ w 1 r. śm.

18.30 W intencji Urszuli LIS z okazji imienin

18.30 + Włodzimierz DŁAWICHOWSKI (greg. 21)

 

Czwartek 22.10.2020, św. Jana Pawła II, papieża

  6.30 + Leokadia SZYMCZAK

  7.00 + Włodzimierz DŁAWICHOWSKI (greg. 22)

  8.00 + Maria + Paulina + Wacław

18.30 O uświęcenie kapłanów i powołanych

18.30 + Zofia KLUGA – 30 dzień po pogrzebie

 

Piątek 23.10.2020, św. Józefa Bilczewskiego, biskupa

  6.30 O Boże błogosławieństwo dla Mikołaja z okazji 8 r. urodzin z prośbą o opiekę NMP

  7.00 + Włodzimierz DŁAWICHOWSKI (greg. 23)

  8.00 ++ z rodziny DZIERNIEJKO: + Jan + Dominik + Władysław(on) + Cecylia + Józef

18.30 O znalezienie dobrej żony dla Jakuba przez przyczynę NMP

18.30 + Magda HYTRY z racji dnia urodzin

 

Sobota 24.10.2020, św. Antoniego Marii Clareta, biskupa

  6.30 + Ryszard + ++ rodzice + Władysław (on) + Stanisława (ona) + Monika + Stanisław (on)

  7.00 + Włodzimierz DŁAWICHOWSKI (greg. 24)

  8.00 + Wasiliki Krystyna TUFEKCIS-ŻUKOWSKA (of. Rodziny PAWLIK i TURKOT z Frydmana)

13.00 chrzest

14.00 Ślub: Piotr DUDEK – Paulina KASPROWICZ

18.30 + Walter + Leszek + Henryk + Zbigniew

18.30 + Stefan JAWORSKI 5 r. śm. + Maria LEWANDOWSKA

 

 

25 październik 2020 r. - 30. niedziela zwykła

 

 

7.00 Dziękczynno-błagalna w intencji Waldemara (on) KOSIŃSKIEGO i jego najbliższych

 

9.00 Kościół św. Łazarza: + Włodzimierz DŁAWICHOWSKI (greg. 25)

 

9.00 + Andrzej SULAWA 15 r. śm.

9.00 + Krystyna PISKORZ 12 r. śm.

 

10.30 Dziękczynno-błagalna w intencji Miłosza i jego rodziców i chrzestnych

10.30 O potrzebne łaski na dorosłe życie dla Martyny z okazji 18 r. urodzin

 

12.00 + Edward 30 r. śm. + Anna + Aleksander + Włodzimierz

12.00 + Elżbieta ABRAMOWICZ 10 r. śm.

 

13.00 + Marta WÓJCIK (of. Helena Wójcik z Dobroszyc)

13.00 + Józef Wawrzyniak 1 r. śm. + Ludomira LEMAŃSKA 31 r. śm. + Maria SMARUJ 30 r. śm.

13.00 rez.

 

19.00 + Franciszek 4 r. śm.

 

11 październik 2020 r. - 28. niedziela zwykła
 
7.00 + Dariusz 17 r. śm. + Stefan + Stanisława (ona) + Władysław (on) + Walentyna + Julian
 
9.00 Kościół św. Łazarza: + Włodzimierz DŁAWICHOWSKI (greg. 11)
 
9.00 + Łucja 21 r. śm.
9.00 ++ z rodziny WOLIŃSKICH + Helena 12 r. śm. + Adam 29 r. śm.
 
10.30 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Stanisława (on) z okazji 88 rocznicy urodzin
10.30 W intencji chrześniaków Rafała, Krysi i Mateusza
 
12.00 Dziękczynna z okazji 23. rocznicy zawarcia Sakramentu Małżeństwa Joanny i Pawła z prośbą o Bożą opiekę i błogosławieństwo
12.00 Dziękczynna z okazji 1. rocznicy urodzin Agaty z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP na dalsze lata życia oraz za rodziców i chrzestnych
12.00 O radość wieczną dla + Zbigniew MUSIAŁ
 
13.00 O dar głębokiej wiary dla dzieci przyjmujących sakrament Chrztu Świętego:
            1. Maja Milena ŁOZIŃSKA
            2. Laura Michalina PANKIEWICZ
          oraz o Bożą pomoc w chrześcijańskim wychowaniu dla rodziców i chrzestnych.
13.00 + Iwona RYNKOWSKA
 
19.00 + Zbigniew CZOBOT
 
Poniedziałek 12.10.2020
  6.30 + Włodzimierz DŁAWICHOWSKI (greg. 12)
  7.00 + Maria + Bazyli SMYK i ich ++ dzieci
  8.00 + Edmund PALMĄKA – 16 miesięcy po śmierci
18.30 + Antonina ELJASZUK 3 r. śm.
18.30 + Edmund GOLA – 30 dzień po pogrzebie
 
Wtorek 13.10.2020, bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera
  6.30 O zdrowie dla Andrzeja
  7.00 + Włodzimierz DŁAWICHOWSKI (greg. 13)
  8.00 + Halina + Jan KAL + Tomasz SKRZYPEK
17.00 Kościół św. Łazarza: Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jubilatów Piotra i Joanny KARPETA z okazji 37 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa oraz w intencji synów z rodzinami
18.30 Dziękczynna za dar ślubów wieczystych brata Michała Dariusza GUZEK z prośbą o  wierność charyzmatowi Zakonu Franciszkańskiego
 
Środa 14.10.2020, św. Kaliksta I, papieża i męczennika, św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy
  6.30 + Włodzimierz DŁAWICHOWSKI (greg. 14)
  7.00 + Genowefa OCHMAN 1 r. śm.
  8.00 + Janusz RADŁOWSKI 12 r. śm.
18.30 W intencji Parafialnego Zespołu Caritas, Wolontariuszy i dzieł, które prowadzi
18.30 + Roman CIELEŃ (of. Rodzina)
 
Czwartek 15.10.2020, św. Teresy Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
  6.30 O łaskę ufności w Boże Miłosierdzie przez wstawiennictwo NMP Uzdrowienia chorych i św. Faustyny
  7.00 + Henryk WOLSKI 21 r. śm. ++ z rodziny WOLSKICH i KOŁODZIEJÓW
  8.00 W intencji Księży posługujących w Parafii: o zdrowie i Boże błogosławieństwo, asystencję Ducha Świętego dla żywych, o radość nieba dla zmarłych księży
18.30 + Włodzimierz DŁAWICHOWSKI (greg. 15)
18.30 + Jan CHARCZUK 25 r. śm.
 
Piątek 16.10.2020, św. Jadwig Śląskiej, patronki Archidiecezji Wrocławskiej
  6.30 + Maria, ++ z rodzin KLISZEWSKICH i DROCHOMIRECKICH 
  7.00 + Stanisław STAROŃ 2 r. śm.
  8.00 + Andrzej POPIELA
18.30 + Włodzimierz DŁAWICHOWSKI (greg. 16)
18.30 + Krzysztof NOWOROLSKI
 
Sobota 17.10.2020, św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
  6.30 + Hanna HAJDUK – 30 dzień po pogrzebie 
  7.00 + Wasiliki Krystyna TUFEKCIS-ŻUKOWSKA (of. Renata i Ryszard TURKOT z rodziną)
  8.00 + Włodzimierz DŁAWICHOWSKI (greg. 17)
15.00 Ślub: Bartosz FRĄC – Kinga JEŻAK
18.30 Dziękczynno-błagalna w intencji Krzysztofa SROCZYŃSKIEGO za wierną przyjaźń i wszelką życzliwość
18.30 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Kacpra ZARZYCKIEGO z okazji 1 r. urodzin
 
18 październik 2020 r. - 29. niedziela zwykła
 
7.00 + Jakub + Zofia + Kazimierz
 
9.00 Kościół św. Łazarza: + Włodzimierz DŁAWICHOWSKI (greg. 18)
 
9.00 + Michał KUZDROWSKI (of. szwagier Jan z żoną)
 
10.30 Dziękczynna w intencji ks. Łukasza w dniu imienin z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego w posłudze kapłańskiej i opiekę NMP i św. Patrona (of. PZ Caritas i Przyjaciele z Parafii)
10.30 + Zofia STĘPNIAK 49. miesiący po śmierci
10.30 + Krystyna KMIECIK 5 r. śm. + Edward + Marta + Karol
 
12.00 Dziękczynna w intencji Pana Organisty Łukasza ROMANKA w dniu imienin z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP (of. PZ Caritas i Przyjaciele z Parafii)
12.00 Za żywych i zmarłych z I Róży Żywego Różańca
 
13.00 Z racji 8 rocz. zawarcia Sakramentu Małżeństwa Jana i Aleksandry SPUSTEK o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP
13.00 Dziękczynno-błagalna z okazji 1. rocznicy zawarcia Sakramentu Małżeństwa Renaty i Bogusza
13.00 + Danuta POLAŃSKA 16 r. śm.
 
19.00 Dziękczynna z okazji 8 rocz. zawarcia Sakramentu Małżeństwa Rafała i Anny SZUMIELEWICZÓW z prośba o Boże błogosławieństwo i opiekę Niepokalanego Serca NMP dla nich i córki Wiktorii

4 październik 2020 r. - 27. niedziela zwykła
 
 
7.00 + Eleonora + Jan ZAWADZKI + Czesława (ona) + Józef KLUSIK + Helena + Józef PALEJ + Maria + Jan CIUNEL + Jan LACH
 
 
9.00 Kościół św. Łazarza: + Włodzimierz DŁAWICHOWSKI (greg. 4)
 
 
9.00 O wzrastanie w łasce Bożej dla Zuzanny STRYJEWSKIEJ  z okazji 10 r. urodzin  
9.00 + Jadwiga + Władysława (ona) + Romualda (ona) + Stanisława (ona)
 
 
10.30 + Zenobia PRUGAR 1 r. śm. + Stanisław PRUGAR 24 r. śm.
10.30 + Janina ZARZYCKA + Edward PIETKIEWICZ 29 r. śm.
 
 
12.00 Z racji 15 rocz. Zawarcia Sakramentu Małżeństwa Tomasza i Eweliny KAŹMIERSKICH o Boże błogosławieństwo i o otwarcie się na działanie Ducha Świętego dla całej rodziny
12.00 ++ z rodziny ZAPAŁA: + Katarzyna 20 r. śm. + Stanisław 43 r. śm.
12.00 + Zofia MUSIAŁKIEWICZ
 
 
13.00 Za żywych i zmarłych z X Róży Żywego Różańca
13.00 ++ z rodziny BAGIŃSKICH + Władysława (ona) 5 r. śm. + Karol 10 r. śm.
 
 
19.00 + Lucciano ZEPPA (greg. 28)
 
 
Poniedziałek 5.10.2020, św. s. Faustyny Kowalskiej, zakonnicy 
  6.30 Za żywych i zmarłych potrzebujących pomocy
  7.00 + Zofia PANEK – 30 dzień po pogrzebie
  8.00 + Luccian ZEPPA (greg. 30)
18.30 + Włodzimierz DŁAWICHOWSKI (greg. 5)
18.30 ++ dusze w czyśćcu cierpiące
 
Wtorek 6.10.2020, św. Brunona, prezbitera
  6.30 W intencji ks. Proboszcza i księży wikariuszy
  7.00 + Andrzej MICHALSKI 4 r. śm.
  8.00 + Lucciano ZEPPA (greg. 30)
17.00 Kościół św. Łazarza: + Włodzimierz DŁAWICHOWSKI (greg. 6)
18.30 + Zbigniew CZOBOT
 
Środa 7.10.2020, NMP Różańcowej
  6.30 O Boże błogosławieństwo dla Dominika w 40 rocznicę jego urodzin
  7.00 + Maria + Jerzy STRAUBE
  8.00 + Włodzimierz DŁAWICHOWSKI (greg. 7)
18.30 W intencji Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej
18.30 + Rozalia DOBRZYŃSKA (of. Mąż Józef, dzieci, rodzina oraz koleżanki z Politechniki Wrocławskiej)
 
Czwartek 8.10.2020
  6.30 + Włodzimierz DŁAWICHOWSKI (greg. 8)
  7.00 + Krzysztof STASIEŃKO – miesiąc po śmierci
  8.00 + Stanisław WETREMBOWICZ w 17 r. śm. i ++ z rodziny
18.30 W intencji Radio Maryja, Papieża Franciszka, biskupów, duchowieństwa, Prezydenta RP, Rządu, Senatorów i parlamentarzystów.
18.30 ++ dusze w czyśćcu cierpiące
 
Piątek 9.10.2020, św. Dionizego, biskupa, i Towarzyszy, męczenników
  6.30 + Helena BOBROWSKA
  7.00 + Maria LEWANDOWSKA z okazji wspomnienie dnia urodzin
  8.00 + Kazimiera KOŁODZIEJ – 30 dzień po pogrzebie
18.30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie duszy i ciała, opiekę NMP w całym życiu dla Jakuba z okazji 23 r. urodzin
18.30 + Włodzimierz DŁAWICHOWSKI (greg. 9)
 
Sobota 10.09.2020, bł. Marii Angelii Truszkowskiej, dziewicy
  6.30  Dziękczynna za 85 lat życia Barbary z prośbą o potrzebne Boże łaski
  7.00 O Boże błogosławieństwo dla Eweliny z okazji urodzin
  8.00 + Włodzimierz DŁAWICHOWSKI (greg. 10)
12.00  Kościół św. Łazarza: I Komunia Święta Aleksandry
18.30 + Ludwik PIOTROWSKI
18.30 + Maria ZAPAŁOWICZ 51 r. śm.
 
 
11 październik 2020 r. - 28. niedziela zwykła, XX Dzień Papieski
 
 
7.00 + Dariusz 17 r. śm. + Stefan + Stanisława (ona) + Władysław (on) + Walentyna + Julian
 
 
9.00 Kościół św. Łazarza: + Włodzimierz DŁAWICHOWSKI (greg. 11)
 
 
9.00 + Łucja 21 r. śm.
9.00 ++ z rodziny WOLIŃSKICH + Helena + Adam 
 
 
10.30 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Stanisława (on) z okazji 88 rocznicy urodzin
10.30 W intencji chrześniaków Rafała, Krysi i Mateusza
 
 
12.00 Dziękczynna z okazji 23. rocznicy zawarcia Sakramentu Małżeństwa Joanny i Pawła z prośbą o Bożą opiekę i błogosławieństwo
12.00 Dziękczynna z okazji 1. rocznicy urodzin Agaty z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodziców i chrzestnych,
12.00 O radość wieczną dla + Zbigniew MUSIAŁ
 
 
13.00 O dar głębokiej wiary dla dzieci przyjmujących sakrament Chrztu Świętego:
                1. Maja Milena ŁOZIŃSKA
                2. Leon Czesław KREPA
                3. Laura Michalina PANKIEWICZ
          oraz o Bożą pomoc w chrześcijańskim wychowaniu dla rodziców i chrzestnych.
13.00 + Iwona RYNKOWSKA
 
 
19.00 + Zbigniew CZOBOT

 

27 wrzesień 2020 r. - 26 niedziela zwykła

 

7.00 + Tadeusz ZAWADZKI (greg. 27)

 

9.00 Kościół św. Łazarza: Dziękczynna w 6. r.  sakramentu Małżeństwa  Marty i Pawła SZCZEPAŃSKICH i 5. r. urodzin Emilii

 

9.00 Dziękczynna z okazji 2. rocznicy urodzin Małgorzaty i Natalii, z okazji  imienin Artura i w intencji Jasia oraz o potrzebne łaski w rodzinie

9.00 W intencji Arkadiusza DĄBKOWSKIEGO z okazji 33 r. urodzin 

 

10.30 Uroczystość Rocznicy I Komunii Świętej

 

12.00 + Jan MAZUR 35 r. śm. ++ z rodziny MAZURÓW

12.00 + Teresa KWIATKOWSKA

 

13.00 + Marta WÓJCIK (of. Zofia PIECH z rodziną)

13.00 + Halina PALUCH-WOŹNA 2. r. śm.

13.00 + Mieczysław WOŚ 20. r. śm. + Jadwiga WOŚ + Cecylia

 

19.00 + Lucciano ZEPPA (greg. 21)

 

28 wrzesień – 3 październik 2020 r. 

 

Poniedziałek 28.09.2020, św. Wacława, męczennika

  6.30 + Mieczysława (ona)

  7.00 + Edmund GOLA (of. Celina ŁUKASIK z Krakowa)

  8.00 + Tadeusz ZAWADZKI (greg. 28)

18.30 + Lucciano ZEPPA (greg. 22)

18.30 + Michał + Anna MAJEWSCY + Ludwika (ona) + Józef (on) TULICCY

 

Wtorek 29.09.2020, świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

  6.30 O zdrowie dla Anny, Zofii, Katarzyny, Józefa, Jana, Elżbiety, Mariana, Ewy

  7.00 Z okazji 29 r. zawarcia Sakramentu Małżeństwa Olgi i Piotra z prośbą o Boże bł., opiekę NMP, o miłość w rodzinie i wytrwanie w wierze dla Marcina 

  8.00 + Tadeusz ZAWADZKI (greg. 29)

17.00 Kościół św. Łazarza: + Licciano ZEPPA (greg. 23)

18.30 Dziękczynna z okazji imienin Michała o łaskę odnalezienia drogi życiowej

 

Środa 30.09.2020, św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła

  6.30 O ulgę w cierpieniu dla Teresy KANI, Ireny MICHALAK, Kazimierza MICHALAK, o zdrowie dla Kubusia i wszystkich dobrodziejów

  7.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o światło Ducha Świętego, opiekę NMP na nowy rok szkolny i akademicki dla rodziny i jej dobrodziejów

  8.00 + Tadeusz ZAWADZKI (greg. 30)

18.30 + Ewa FLOREK

18.30 + Lucciano ZEPPA (greg. 24)

 

Czwartek 1.10.2020, św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła, 1. czwartek miesiąca

  6.30 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Teresy JASTRZĘBSKIEJ i jej rodziny

  7.00 + Włodzimierz DŁAWICHOWSKI (greg. 1)

  8.00 + Lucciano ZEPPA (greg. 25)

18.30 O Boże błogosławieństwo dla Wspólnoty Krwi Chrystusa

18.30 ++ z rodziny WYSOCKICH: + Marek 6 r. śm. + Artur 12 r. śm. + Anna 30 r. śm.

 

Piątek 2.10.2020, świętych Aniołów Stróżów, 1. piątek miesiąca

  6.30 + Mieczysław PABISEK – 30 dzień po pogrzebie

  7.00 + Włodzimierz DŁAWICHOWSKI (greg. 2)

  8.00 + Maria + Jan GOS + Leokadia + Jerzy KATRAL (greg. 25)

18.30 + Lucciano ZEPPA (greg. 26)

18.30 + Halina CIEPIELOWSKA

 

Sobota 3.10.2020, 1. sobota miesiąca

  6.30 rez. 

  7.00 + Włodzimierz DŁAWICHOWSKI (greg. 3)

  8.00 + Stanisław STRYJEWSKI ++ rodzice ++ dziadkowie ++ chrzestni ++ rodzeństwo ++ dzieci

18.30 Dziękczynno-błagalna z prośbą o zdrowie, zgodę i opiekę NMP dla Janusza i Jolanty w 25 rocz. Zawarcia Sakramentu Małżeństwa

18.30 + Lucciano ZEPPA (greg. 27)

 

 

4 październik 2020 r. - 27. niedziela zwykła

 

7.00 + Eleonora + Jan ZAWADZKI + Czesława (ona) + Józef KLUSIK + Helena + Józef PALEJ + Maria + Jan CIUNEL + Jan LACH

 

9.00 Kościół św. Łazarza: + Włodzimierz DŁAWICHOWSKI (greg. 4)

 

9.00 O wzrastanie w łasce Bożej dla Zuzanny STRYJEWSKIEJ  z okazji 10 r. urodzin  

9.00 + Jadwiga + Władysława (ona) + Romualda (ona) + Stanisława (ona)

 

10.30 + Zenobia PRUGAR 1 r. śm. + Stanisław PRUGAR 24 r. śm.

10.30 + Janina ZARZYCKA + Edward PIETKIEWICZ 29 r. śm.

 

12.00 + Zofia MUSIAŁKIEWICZ

12.00 ++ z rodziny ZAPAŁA: + Katarzyna 20 r. śm. + Stanisław 43 r. śm.

12.00 Z racji 15 rocz. Zawarcia Sakramentu Małżeństwa Tomasza i Eweliny KAŹMIERSKICH o Boże błogosławieństwo i o otwarcie się na  działanie Ducha Świętego dla całej rodziny

 

13.00 Za żywych i zmarłych z X Róży Żywego Różańca

13.00 ++ z rodziny BAGIŃSKICH + Władysława (ona) 5 r. śm. + Karol 10 r. śm.

 

19.00 + Lucciano ZEPPA (greg. 28)

 

Święta

Wtorek, XXIX Tydzień zwykły
Rok A, II
Wspomnienie św. Jana Kantego, prezb.

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
868