Rocznica ślubu, dzień urodzin czy utęskniony moment przyjścia na świat wyczekiwanego dziecka... Modlitwa za zmarłego tetę, wspomnienie rocznicy śmierci dziadków... Intencja za Różę Żywego Różańca, której jesteś zelatorem...Zawarcie sakremantu małżeństwa czy kolejna rocznica święceń kapłańskich lub profesji zakonnej....

Jest tak wiele osób, sytuacji, spraw, które możesz polecić w intecnji Mszy Świetej...

Jeśli chcesz świętować ważne dla Ciebe wydarzenia zaczynając od Mszy Świętej zapraszamy do zamówienia intencji mszalnej na rok 2021. Intencje mszalne na 2021 rok przyjmujemy w zakrystii po Mszach świetych i w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania.

1. Dziękujemy Wszystkim i przypominamy o stosowaniu się do zaleceń sanitarnych podczas nabożeństw w postaci zakrywania ust i nosa, dezynfekcji rąk  środkami znajdujących się przy wejściach do kościoła, a także zachowywania wymaganej odległości.

2. Nabożeństwa różańcowe w niedzielę o godz. 18.30, w dni powszednie o godz. 18.00.

3. Katechezy dla narzeczonych dzisiaj o godz. 20.00 w domu parafialnym.

4. Parafialny Zespół Caritas pomaga potrzebującym w każdy poniedziałek w domu parafialnym od godz. 17.00-18.00. W niedzielę za tydzień 25 października PZ Caritas będzie prowadził zbiórkę do puszek na swoją działalność dobroczynną służącą naszym parafianom potrzebującym pomocy

5. Dziękujemy wszystkim za ofiary złożone do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Zebrano 2850 zł i 10€.

6. Chłopcy, którzy chcieliby pełnić służbę przy ołtarzu jako ministranci mogą się zgłaszać w zakrystii do ks. Jana po każdej Mszy Świętej.

7. Zbliża się listopad – miesiąc modlitwy za zmarłych. Przy końcu ławek i na bocznych ołtarzach wyłożone są kartki na wypominki. Po czytelnym wypisaniu imion zmarłych oraz nazwy ulicy, kartki prosimy składać w kancelarii, zakrystii lub podczas tacy.

8. W zakrystii można zamówić intencję mszalną, również na rok 2021, i nabyć prasę katolicką.

9. Bożemu Miłosierdziu polecajmy śp. + Barbarę RYCOMBEL, + Helenę WRÓBEL, + Ewę LEWICKĄ i  + Urszulę WRÓBLEWSKĄ, których Pan Bóg powołał do Wieczności (a także zmarłych polecanych w Eucharystii): Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

1. Dziękujemy Wszystkim i przypominamy o stosowaniu się do zaleceń sanitarnych podczas nabożeństw w postaci zakrywania ust i nosa oraz korzystania ze środków dezynfekujących znajdujących się przy wejściach do kościoła.

2. Ksiądz Proboszcz składa serdeczne podziękowania wszystkim zgromadzonym na Mszy Świętej za ofiary składane na tacę przeznaczone na potrzeby naszej Parafii. 

3. Z okazji XX Dnia Papieskiego można dzisiaj po Mszach Świętych złożyć ofiary do puszek na stypendia naukowe dla młodzieży z Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Parafialnemu Zespołowi Caritas i Wolontariuszom dziękujemy za przeprowadzenie tej zbiórki i zachęcamy wszystkich do wsparcia tej inicjatywy. 

4. Nabożeństwa różańcowe w niedzielę o godz. 18.30, w dni powszednie o godz. 18.00.

5. Katechezy dla narzeczonych dzisiaj o godz. 20.00 w domu parafialnym.

6. Spotkanie wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej w poniedziałek o godz. 17.00.

7. Parafialny Zespół Caritas w poniedziałek w domu parafialnym od godz. 17.00-18.00 pomaga potrzebującym parafianom . 

8. Nabożeństwo fatimskie we wtorek około godz. 19.15 – po zakończeniu wieczornej Mszy Świętej.

9. Spotkanie PZ Caritas w środę po wieczornej Mszy Świętej sprawowanej w intencji Wolontariuszy i dzieł, które prowadzą.

10. W przyszłą niedzielę, 18 X, podczas Mszy Świętej o godz. 10.30 będziemy się modlić za ks. Łukasza z racji dnia imienin. Zapraszamy na Mszę świętą w intencji solenizanta.

11. Chłopcy, którzy chcieliby pełnić służbę przy ołtarzu jako ministranci mogą się zgłaszać do ks. Jana po każdej Mszy Świętej w zakrystii.

12. Tegoroczna pielgrzymka do grobu św. Jadwigi w Trzebnicy nie odbędzie się ze względu na stan epidemiczny. Szczegółowy na Fb i stronie Pielgrzymka.pl.

13. Na bocznych ołtarzach wyłożone są kartki na wypominki. Po czytelnym wypisaniu imion zmarłych oraz nazwy ulicy, kartki prosimy składać w kancelarii, zakrystii lub podczas tacy. 

14. W zakrystii można zamówić intencję mszalną, również na rok 2021, i nabyć prasę katolicką.

15. Bożemu Miłosierdziu polecajmy śp. + Antoninę DEMIANIEC i + Stanisława (on) MALINOWSKIEGO, których Pan Bóg powołał do Wieczności (a także zmarłych polecanych w Eucharystii):  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

 

1. Dziękujemy Wszystkim i przypominamy o stosowaniu się do zaleceń sanitarnych podczas nabożeństw w postaci zakrywania ust i nosa oraz korzystania ze środków dezynfekujących znajdujących się przy wejściach do kościoła.
2. Po 30. latach służby zakrystianina i kościelnego p. Leon Zapolski ze względy na stan zdrowia i wiek zrezygnował z posługi w naszym kościele Parafialnym. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie lata wiernej i oddanej służby na rzecz naszej Wspólnoty Parafialnej. Życzymy zdrowia i sił, wielu łask Bożych, opieki NMP i zapewniamy o modlitwie.
3. Dzisiaj I niedziela miesiąca:
- po Mszy Świętej o godz. 13.00 zmiana tajemnic różańcowych i adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy zakończona koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. 
- o godz. 18.00 zapraszamy Wspólnotę Żywego Różańca i wszystkich parafian na nabożeństwo i procesję różańcową, 
- katechezy dla narzeczonych rozpoczniemy o godz. 20.00 w domu parafialnym.
4. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 18.00.
5. Spotkanie wspólnoty Krwi Chrystusa w poniedziałek o godz. 17.00.
6. Parafialny Zespół Caritas pełni dyżur w poniedziałki w domu parafialnym od godz. 17.00-18.00.
7. W niedzielę za tydzień ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby naszej Parafii. Po Mszach świętych w nadchodzącą niedzielę -z okazji XX Dnia Papieskiego-  będzie można złożyć ofiarę do puszek na stypendia naukowe dla młodzieży z Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia. Parafialny Zespół Caritas i Wolontariuszy prosimy o przeprowadzenie tej zbiórki i zachęcamy wszystkich do wsparcia tej inicjatywy. 
8. Chłopcy, którzy chcieliby być ministrantami mogą się zgłaszać po Mszach Świętych do ks. Jana 
9. Tegoroczna pielgrzymka do grobu św. Jadwigi w Trzebnicy planowana jest na  sobotę 17 października. Szczegółowy na Fb i stronie Pielgrzymka.pl.
10. W zakrystii można zamówić intencję mszalną i nabyć prasę katolicką.
11. Bożemu Miłosierdziu polecajmy śp. + Lidię DWORKOWSKĄ, + Grzegorza WIERSZYCKIEGO i + Zbigniewa WALASA, których Pan Bóg powołał do Wieczności (a także śp. zmarłych polecanych w Eucharystii).  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...
 

1. Dziękujemy Wszystkim i przypominamy o stosowaniu się do zaleceń sanitarnych podczas nabożeństw w postaci zakrywania ust i nosa oraz korzystania ze środków dezynfekujących znajdujących się przy wejściach do kościoła.

2. Parafialny oddział Akcji Katolickiej zbiera podpisy pod projektem ustawy przygotowanej przez Fundację Życie i Rodzina. Arcybiskup Metropolita Wrocławski wyraził zgodę na zbieranie podpisów na terenie kościelnym – szczegóły u Akcji Katolickiej przed domem parafialnym. 

3. Parafialny Zespół Caritas pełni dyżur służąc potrzebującym parafianom w poniedziałek w domu parafialnym od godz. 17.00-18.00.

4. Zapraszamy uczniów klas 7, którzy chcieliby przystąpić do sakramentu bierzmowania, na spotkanie w środę, 30 IX, o godz. 17.00 w domu parafialnym.

5. Październikowe nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 18.00.

6. W I czwartek miesiąca, 1 X:

    - spotkanie uczniów klas 8. przygotowujących się do bierzmowania o godz. 17.00 w Domu Parafialnym.

    - modlitwa różańcowa o godz. 18.00. 

    - a wieczorna Msza święta o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

7. W I piątek miesiąca, 2 X: 

    - spowiedź pierwszopiątkowa w godz. 6.30-8.00 i 17.30-19.00. 

    - próba scholii dziecięcej o godz. 16.30 w domu parafialnym

    - Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17.30-18.30. 

    - wieczorna Msza Św. ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. 

8. W I sobotę miesiąca, 3 X, nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi od godz. 7.30. 

9. Przyszła niedziela, 4 X, to I niedziela miesiąca:

    - po Mszy Świętej o godz. 13.00 zmiana tajemnic różańcowych 

    - adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy zakończona koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. 

    - o godz. 18.00 zapraszamy na procesję różańcową w kościele, 

    - katechezy dla narzeczonych o godz. 20.00 w domu parafialnym.

10. W zakrystii można zamówić intencję mszalną i nabyć prasę katolicką.

11. Bożemu Miłosierdziu polecajmy śp. + Krystynę TUFEKCIS-ŻUKOWSKĄ, + Ewę DOBROWOLSKĄ, które Pan Bóg powołał do Wieczności (a także śp. zmarłych polecanych w Eucharystii): Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Święta

Wtorek, XXIX Tydzień zwykły
Rok A, II
Wspomnienie św. Jana Kantego, prezb.

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
2385