INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW MSZY ŚWIĘTYCH

Zgodnie z najnowszymi zarządzeniami KPRM i MZ o przebywaniu 1 osoby/10m2 podczas liturgii może przebywać

Uczestnicy Mszy Świętej mają OBOWIĄZEK:

- UŻYWANIA MASEK zasłaniających usta i noc PRZEZ CAŁY CZAS TRWANIA EUCHARYSTII; ściągamy je w sposób higieniczny na czas przyjęcia Komunii Świętej i zakładamy je wracając do ławki

- NIE DOTYKAMY NIEPOTRZEBNIE POWIERZCHNI ŁAWEK, balasek, figur, klamek i innych; jeśli musisz to uczynić użyj rękawiczek ochronnych

- ZACHOWAĆ BEZPIECZNĄ ODLEGŁOŚĆ min. 2 m od innych osób: w kościele są wyznaczone miejsca zgodnie z zasadą 1os/15m2

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

Niedziele Msze Święte: bez zmian

Dzień powszedni: godz. 8.00 i 18.30 Msze Św. o godz. 6.30 i 7.00 do końca maja zawieszone. Intencje przyjęte na te godziny zostaną odprawione o godz. 8.00.

SAKRAMENT POKUTY I POJEDNANIA

Do Spowiedźi i Komunii wielkanocnej przystąpić można do uroczystości Trójcy Świętej, czyli 7 czerwca 2020 r.

Spowiedź święta ma miejsce w sali domu parafialnego tylko i wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie (71/789-93-96) lub mailem (po otrzymaniu informacji zwrotnej z potwierdzeniem)

ODWIEDZINY CHORYCH

Comiesięczne odwiedziny chorych zostają zawieszone do odwołania.

Wyjątek stanowi niebezpieczeństwo śmierci.

UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ

Z uwagi na sytuację epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 w Polsce uroczystości I Komunii św. zostaje przeniesiona na 20 września 2020 r., a Rocznica I Komunii św. zostaje przeniesiona na 27 września 2020 r.

Jednocześnie polecamy zapoznać się z http://archidiecezja.wroc.pl/pliki/dekret_I_Komunia27032020.pdf

SPOTKANIA W DOMU PARAFIALNYM

Wszystkie spotkania odbywające sie w Domu Parafialnym zostają zawieszone do odwołania

KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI

Spotkanie wszystkich par narzeczonych, które rozpoczęły w naszej parafii kurs przed wprowadzeniem stanu epidemii - odbędzie się w niedzielę 7 czerwca o godz. 20.00 w kościele parafialnym.

Czwartek, VII Tydzień Wielkanocny
    Rok A, II