Menu

Polecamy strony

     

    .INTENCJE MSZALNE  

     

    7 NIEDZIELA WIELKANOCNA

    Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

    24.05.2020 r. 

    7.00 + Maria BARAN

    7.00 + Eliasz KIDAWA (greg. 24)

     

    9.00 Kościół p.w. Św. Łazarza: + Władysław WYSOCKI

    9.00 + siostra Mieczysława (k) ++ Rodzice: + Zofia + Stefan ++ z Rodziny KŁOSÓW i KWIETNIÓW

    9.00 + Julia MAZUR ++ z Rodziny

     

    10.30 Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Bożeny, oraz 12 rocz. urodzin Natalii, z prośbą  o Boże błogosławieństwo, zdrowie, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia.

    10.30 + Zofia STĘPNIAK – 44 miesiące po śm.

    10.30 + Teresa + Maria KWIATKOWSKIE + Julia FRANKOWSKA

     

    12.00 Dziękczynno-błagalna z okazji 100 rocz. urodzin Janiny REJMAN, z prośbą  o Boże błogosławieństwo, zdrowie, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia.

    12.00 Dziękczynno-błagalna w intencji Kapłanów z okazji rocznic święceń kapłańskich.

    12.00 Dziękczynno-błagalna z okazji imienin Joanny WOLAK, z prośbą  o Boże błogosławieństwo, zdrowie, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej i św. Patronów.

     

    13.00 + Robert BANASIAK – 12 rocz. śm.

    13.00 + Zofia MUSIAŁKIEWICZ (greg. 13)

    13.00 + Aleksandra (k) POPOWCZAK (greg. 10)

     

    19.00 ++ z Rodziny KURONIÓW ++ Dusze w czyśćcu cierpiące

     

    INTENCJE MSZALNE

    25. - 30.05.2020 r.

       

    Poniedzialek 25.05.2020 r.    

      8.00 Błagalna o starcie zarazy kłamstwa w Polsce i na świecie – przez przyczynę NMP Królowej nieba i ziemi.

      8.00 + Józef KĘPSKI – z racji pogrzebu.

      8.00 + Eliasz KIDAWA (greg. 25)

    18.30 + Helena SZRAMOWSKA – 19 rocz. śm. + Janina MALICKA – 10 rocz. śm.

    18.30 + Zofia MUSIAŁKIEWICZ (greg. 14)

    18.30 + Aleksandra (k) POPOWCZAK (greg. 11)

     

    Wtorek 26.05.2020 r. – Wspomnienie Św. Filipa Nereusza, kapłana.  

      8.00 W intencji Haliny – z okazji Dnia Matki, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski, oraz opiekę Matki Najświętszej.

      8.00 + Helena RUDA – z okazji Dnia Matki

      8.00 + Eliasz KIDAWA (greg. 26)

    -----------------------------------------------------------------------------------------

    17.00 kościół Św. Łazarza: + Aleksandra (k) POPOWCZAK (greg. 12)

    -----------------------------------------------------------------------------------------

    18.30 + Helena WAJDA

    18.30 + Zofia MUSIAŁKIEWICZ (greg. 8)

     

    Środa 27.05.2020 r.

      8.00W intencji Mateusza, z prośbą o zdrowie duszy i ciała, oraz mieszkanie, a także w intencji Grzegorza, z prośbą o zdrowie duszy i ciała.

      8.00 + Krzysztof MASEŁKOWSKI – 2 rocz. śm. + Jerzy MASEŁKOWSKI

      8.00 + Eliasz KIDAWA (greg. 27)

    18.30 + Zofia MUSIAŁKIEWICZ (greg. 16)

    18.30 + Aleksandra (k) POPOWCZAK (greg. 13)

     

    Czwartek 28.05.2020 r.

      8.00 + Eliasz KIDAWA (greg. 28)

      8.00 + Aleksandra (k) POPOWCZAK (greg. 14)

    18.30+ Ewa WAŁKIEWICZ – 2 rocz. śm.

    18.30 + Zofia MUSIAŁKIEWICZ (greg. 17)

     

    Piątek 29.05.2020 r. – Wspomnienie Św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.

      8.00 rezerwacja p. Jolanta

      8.00 + Eliasz KIDAWA (greg. 29)

    18.30 + Zofia MUSIAŁKIEWICZ (greg. 18)

    18.30 + Aleksandra (k) POPOWCZAK (greg. 15)

     

    Sobota 30.05.2020 r.

      8.00 rezerwacja p. Zaszkodni

      8.00 + Eliasz KIDAWA (greg. 30)

    18.30 + Zofia MUSIAŁKIEWICZ (greg. 19)

    18.30 + Aleksandra (k) POPOWCZAK (greg. 16)

    Święta

    Czwartek, VII Tydzień Wielkanocny
    Rok A, II
    Dzień Powszedni

    Licznik

    Liczba wyświetleń:
    3011191